Tillbaka till startsidan>>>

Kontakt

 

Limhamn Bunkeflo 2007

Besöksadress: Ängsdalsvägen 24 (Brovallen)
Postadress: Box 38, 218 24 Bunkeflostrand
För karta: Klicka här
   
Org. nummer: 846001-7299
Bankgiro: 951-6451
Postgiro: 249641-2
   
   

Telefon

+46 40 51 00 02

Fax

+46 40 51 00 49

E-post

kansli@lb07.se


Öppettider Kansli

Måndag 09.00 - 17.30
Tisdag 09.00 - 16.00
Onsdag 09.00 - 18.30
Torsdag 09.00 - 16.00
Fredag 09.00 - 14.00
För karta: Klicka här>>>


Kansli - Personal LB07

Kansli

LB07 Kansli

Telefon +46 40 51 00 02 E-post

kansli@lb07.se


 

       
Klubbchef        

Johan Andersson

Mobil +46 704 38 34 61 E-post

johan@lb07.se

  Telefon +46 40 51 02 42    
Ekonomiansvarig
Birgitta Olsson Mobil +46 766 29 00 10 E-post birgitta@lb07.se
  Telefon +46 40 51 02 36    
Administrationsansvarig
Anita Ohlsson Mobil   E-post anita@lb07.se
  Telefon +46 40 51 02 09    
Kanslist/Matchplanering        
Jenny Clair Mobil +46 706 11 35 02 E-post bokning@lb07.se
  Telefon +46 40 51 02 58    
Kanslist        
Susanne Andersson Mobil +46 766 29 00 15 E-post susanne@lb07.se
  Telefon +46 40 51 02 35    
Huvudansvarig tränare Herr A, Ungdomsansvarig 11-manna
Sven Sjunnesson Mobil +46 702 13 57 48 E-post sven@lb07.se
  Telefon +46 40 51 02 19    
Ansvarig för tryck och webb, Ungdomsansvarig 5-manna
Jonas Snygg Mobil + 46 768 58 13 49 E-post jonas@lb07.se
  Telefon +46 40 51 02 17    
Wihlborgs Arena, Ungdomsansvarig 7-manna
Ulf Zeba Mobil +46 708 78 56 95 E-post ulf@lb07.se
  Telefon +46 40 36 50 02    

Materialansvarig

Anders "Ankan" Persson Mobil +46 735 07 18 01 E-post andersp@lb07.se
  Telefon +46 40 694 17 11    
Wihlborgs Arena        
Klagshamnsvägen 58 Telefon +46 40 36 50 02   För karta: Klicka här>>>


© 2014 LB07 | Ängsdalsvägen 24 | Box 38, 218 24 Bunkeflostrand | Tel: +46 40 51 00 02 | Fax: +46 40 51 00 49 | E-post: kansli@lb07.se | Produktion: Ahltorpmedia AB | LB07 på facebook | twitter